Philips Hue Neon Lightstrip for outdoor use, 10 m | 30 W | Bluetooth, Zigbee
- Preces kods: 495973
- EAN: 8721103088857
- MPN: 8721103088857
296.76€
Bez nodokļa: 245.26€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 347.00 mm |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 528.00 g |
| Plastic (No PET) | 132.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.66 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 112 pcs |
| Gross weight | 3.05 kg |
| Net weight | 2.39 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Neon Lightstrip for outdoor use, 10 m |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Platums | 355 mm |
| Augstums | 347 mm |
| Jauda | 30 W |
| Gaismas plūsma | 1100 lm |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | Bluetooth, Zigbee |
| Aizsardzības klase | IP67 |