Philips Hue Play light bar 2KIT Pro EU | 2000-6500 Hue White Color Ambiance
- Код товара: 495976
- EAN: 8720169389458
- MPN: 8720169389458
169.58€
Без налога: 140.15€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 365.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 209.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 968.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 242.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.21 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 227 шт. |
| Gross weight | 2.15 кг |
| Net weight | 0.94 кг |
| Индекс цветопередачи | 80 |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Play light bar 2KIT Pro EU |
| Life time | 25000 ч |
| Температура цвета | 2000-2500 К |
| Цвет света | 2000-6500 Hue White Color Ambiance |
| Ширина | 209 мм |
| Высота | 100 мм |
| Особые свойства | Supports more than 150 lights and 50 accessories; MotionAware Technology; Enables Hue Sync surround lighting and security integration; White Ambiance +16 million colors |
| Класс защиты | IP20 |