Philips Hue Play light bar 2KIT Pro EU | 2000-6500 Hue White Color Ambiance
- Preces kods: 495976
- EAN: 8720169389458
- MPN: 8720169389458
169.58€
Bez nodokļa: 140.15€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 209.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 968.00 g |
| Plastic (No PET) | 242.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.21 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 227 pcs |
| Gross weight | 2.15 kg |
| Net weight | 0.94 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 80 |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Play light bar 2KIT Pro EU |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Krāsu temperatūra | 2000-2500 K |
| Gaismas krāsa | 2000-6500 Hue White Color Ambiance |
| Platums | 209 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Īpašās funkcijas | Supports more than 150 lights and 50 accessories; MotionAware Technology; Enables Hue Sync surround lighting and security integration; White Ambiance +16 million colors |
| Aizsardzības klase | IP20 |