Philips Hue Video Doorbell Camera, EU/UK | Black
- Код товара: 495996
- EAN: 8720169342200
- MPN: 8720169342200
158.99€
Без налога: 131.40€
| Производитель | Philips Hue |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 86.00 мм |
| Gross height (mm) | 176.00 мм |
| Gross width (mm) | 108.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 162 гр. |
| Plastic (No PET) | 41 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1057 шт. |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.14 кг |
| Другие особенности | 2K video resolution with wide angle view; Motion detection triggers notifications and activates Philips Hue lights; Two-way audio for easy communication; True color reproduction day and night; Infrared night visibility |
| Producer product name | Video Doorbell Camera, EU/UK |
| Цвет товара | Black |