Philips Hue Video Doorbell Camera, EU/UK | Black
- Preces kods: 495996
- EAN: 8720169342200
- MPN: 8720169342200
158.99€
Bez nodokļa: 131.40€
| Ražotājs | Philips Hue |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 176.00 mm |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 162 g |
| Plastic (No PET) | 41 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1057 pcs |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Citas funkcijas | 2K video resolution with wide angle view; Motion detection triggers notifications and activates Philips Hue lights; Two-way audio for easy communication; True color reproduction day and night; Infrared night visibility |
| Producer product name | Video Doorbell Camera, EU/UK |
| Produkta krāsa | Black |