OnePlus Sandstone magnetic case for OP15R
- Код товара: 600593
- EAN: 6921815631026
- MPN: 5431102124
10.42€
Без налога: 8.61€
| Производитель | OnePlus |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 шт. |
| Gross weight | 0.13 кг |
| Net weight | 0.03 кг |