OnePlus Sandstone magnetic case for OP15R
- Preces kods: 600593
- EAN: 6921815631026
- MPN: 5431102124
10.42€
Bez nodokļa: 8.61€
| Ražotājs | OnePlus |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.03 kg |