Natec Mouse | Euphonie Pro | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | White
- Код товара: 600924
- EAN: 5901969449969
- MPN: NMY-2378
27.95€
Без налога: 23.10€
| Производитель | Natec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 111 мм |
| Gross width (mm) | 72 мм |
| Gross height (mm) | 75 мм |
| Volume (m3) | 0.0005994 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| TI weight (kg) | 0.002 кг |
| Palette Qty | 1441 шт. |
| Gross weight | 0.19 кг |
| Net weight | 0.14 кг |
| Producer product name | Euphonie Pro |
| Producer product family | Mouse |
| DPI | 4000 |
| Number of buttons | 9 NULL |
| Sensors | Blue Sense |
| Тип устройства | Wireless |
| Программируемые кнопки мыши | Yes |
| Operating system | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Цвет товара | White |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Тип соединения | 2.4 GHz, Bluetooth |