Natec Mouse | Euphonie Pro | Wireless | 2.4 GHz, Bluetooth | White
- Preces kods: 600924
- EAN: 5901969449969
- MPN: NMY-2378
27.95€
Bez nodokļa: 23.10€
| Ražotājs | Natec |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 111 mm |
| Gross width (mm) | 72 mm |
| Gross height (mm) | 75 mm |
| Volume (m3) | 0.0005994 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| Palette Qty | 1441 pcs |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Producer product name | Euphonie Pro |
| Producer product family | Mouse |
| DPI | 4000 |
| Number of buttons | 9 |
| Sensors | Blue Sense |
| Ierīces tips | Wireless |
| Programmējamas peles pogas | Yes |
| Operating system | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Produkta krāsa | White |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Bezvadu savienojumi | Yes |