Outwell Campion Lux XL Blue Sleeping Bag - Left zipper
- Код товара: 601849
- EAN: 5709388160706
- MPN: 230528
63.15€
Без налога: 52.19€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 450.00 мм |
| Gross width (mm) | 450.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16 шт. |
| Gross weight | 2.60 кг |
| Net weight | 2.40 кг |