Outwell Campion Lux XL Blue Sleeping Bag - Left zipper
- Preces kods: 601849
- EAN: 5709388160706
- MPN: 230528
63.15€
Bez nodokļa: 52.19€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Net weight | 2.40 kg |