Outwell Campion Lux Double Sleeping Bag, Blue
- Код товара: 601850
- EAN: 5709388158697
- MPN: 230479
72.91€
Без налога: 60.26€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 490.00 мм |
| Gross width (mm) | 490.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 3.10 кг |
| Net weight | 2.90 кг |