Outwell Campion Lux Double Sleeping Bag, Blue
- Preces kods: 601850
- EAN: 5709388158697
- MPN: 230479
72.91€
Bez nodokļa: 60.26€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross width (mm) | 490.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Net weight | 2.90 kg |