Outwell Dreamcatcher Single | Sleeping Mat | 50 mm
- Код товара: 601876
- EAN: 5709388158253
- MPN: 400135
55.33€
Без налога: 45.73€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 180.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 81 шт. |
| Gross weight | 2.24 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Наименование продукта | Dreamcatcher Single |
| Материал | Polyester |
| Цвет товара | Blue |
| Толщина | 50 мм |
| Семейство продукта | Sleeping Mat |
| Размер | 195 x 60 x 5 см |
| Размер корпуса | 330 x 180 мм |