Outwell Dreamcatcher Single | Sleeping Mat | 50 mm
- Preces kods: 601876
- EAN: 5709388158253
- MPN: 400135
55.33€
Bez nodokļa: 45.73€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 81 pcs |
| Gross weight | 2.24 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Produkta nosaukums | Dreamcatcher Single |
| Materiāls | Polyester |
| Produkta krāsa | Blue |
| Produktu saime | Sleeping Mat |
| Biezums | 50 mm |
| Size | 195 x 60 x 5 cm |
| Iepakojuma izmērs | 330 x 180 mm |