Outwell Dreamcatcher Double mattress, 7.5 cm, Blue
- Код товара: 601881
- EAN: 5709388158222
- MPN: 400140
147.49€
Без налога: 121.89€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Gross depth (mm) | 690.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 5.04 кг |
| Net weight | 4.60 кг |