Outwell Dreamcatcher Double mattress, 7.5 cm, Blue
- Preces kods: 601881
- EAN: 5709388158222
- MPN: 400140
147.49€
Bez nodokļa: 121.89€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Gross depth (mm) | 690.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 24 pcs |
| Gross weight | 5.04 kg |
| Net weight | 4.60 kg |