Outwell Classic Double | Airbed | 200 mm
- Код товара: 601886
- EAN: 5709388128379
- MPN: 400046
25.92€
Без налога: 21.42€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Семейство продукта | Airbed |
| Толщина | 200 мм |
| Наименование продукта | Classic Double |
| Gross depth (mm) | 250.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 144 шт. |
| Gross weight | 3.14 кг |
| Net weight | 2.70 кг |
| Другие особенности | Max load: 300 kg |
| Размер корпуса | 250 x 300 x 80 мм |
| Размер | 185 x 130 x 20 см |
| Цвет товара | Black/Grey |
| Материал | PVC, rayon |