Outwell Classic Double | Airbed | 200 mm
- Preces kods: 601886
- EAN: 5709388128379
- MPN: 400046
25.92€
Bez nodokļa: 21.42€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Produktu saime | Airbed |
| Biezums | 200 mm |
| Produkta nosaukums | Classic Double |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 144 pcs |
| Gross weight | 3.14 kg |
| Net weight | 2.70 kg |
| Citas funkcijas | Max load: 300 kg |
| Iepakojuma izmērs | 250 x 300 x 80 mm |
| Size | 185 x 130 x 20 cm |
| Produkta krāsa | Black/Grey |
| Materiāls | PVC, rayon |