Outwell Excellent Double | Airbed | 300 mm
- Код товара: 601888
- EAN: 5709388158079
- MPN: 400116
71.14€
Без налога: 58.79€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Семейство продукта | Airbed |
| Толщина | 300 мм |
| Наименование продукта | Excellent Double |
| Gross depth (mm) | 260.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 360.00 мм |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 77 шт. |
| Gross weight | 5.24 кг |
| Net weight | 4.80 кг |
| Другие особенности | Max load: 300 kg |
| Размер корпуса | 260 x 360 x 120 мм |
| Размер | 200 x 135 x 30 см |
| Материал | PVC, rayon |
| Цвет товара | Dark Leaf/Grey |