Outwell Excellent Double | Airbed | 300 mm
- Preces kods: 601888
- EAN: 5709388158079
- MPN: 400116
71.14€
Bez nodokļa: 58.79€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Produktu saime | Airbed |
| Biezums | 300 mm |
| Produkta nosaukums | Excellent Double |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 77 pcs |
| Gross weight | 5.24 kg |
| Net weight | 4.80 kg |
| Citas funkcijas | Max load: 300 kg |
| Iepakojuma izmērs | 260 x 360 x 120 mm |
| Size | 200 x 135 x 30 cm |
| Materiāls | PVC, rayon |
| Produkta krāsa | Dark Leaf/Grey |