Outwell Reel Single | Airbed | 90 mm
- Код товара: 601890
- EAN: 5709388158062
- MPN: 400121
41.73€
Без налога: 34.49€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Толщина | 90 мм |
| Наименование продукта | Reel Single |
| Gross depth (mm) | 310.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 412.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.44 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 124 шт. |
| Gross weight | 2.24 кг |
| Net weight | 1.80 кг |
| Размер корпуса | 310 x 150 мм |
| Размер | 195 x 70 x 9 см |
| Материал | Polyester |
| Цвет товара | Black |
| Семейство продукта | Airbed |