Outwell Reel Single | Airbed | 90 mm
- Preces kods: 601890
- EAN: 5709388158062
- MPN: 400121
41.73€
Bez nodokļa: 34.49€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Biezums | 90 mm |
| Produkta nosaukums | Reel Single |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 412.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 124 pcs |
| Gross weight | 2.24 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Iepakojuma izmērs | 310 x 150 mm |
| Size | 195 x 70 x 9 cm |
| Materiāls | Polyester |
| Produkta krāsa | Black |
| Produktu saime | Airbed |