Outwell Campo Recliner Chair, Black
- Код товара: 601902
- EAN: 5709388158369
- MPN: 470493
75.12€
Без налога: 62.08€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 900.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 220.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 шт. |
| Gross weight | 6.40 кг |
| Net weight | 6.10 кг |