Outwell Campo Recliner Chair, Black
- Preces kods: 601902
- EAN: 5709388158369
- MPN: 470493
75.12€
Bez nodokļa: 62.08€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Gross weight | 6.40 kg |
| Net weight | 6.10 kg |