Outwell Alder Lake Chair, Black and Grey
- Код товара: 601905
- EAN: 5709388110848
- MPN: 470416
84.25€
Без налога: 69.63€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Gross depth (mm) | 210.00 мм |
| Gross height (mm) | 1080.00 мм |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 220.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17 шт. |
| Gross weight | 5.30 кг |
| Net weight | 5.00 кг |