Outwell Alder Lake Chair, Black and Grey
- Preces kods: 601905
- EAN: 5709388110848
- MPN: 470416
84.25€
Bez nodokļa: 69.63€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 1080.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 5.30 kg |
| Net weight | 5.00 kg |