Next Level Racing Go Kart Plus | NLR-S034 | Black
- Код товара: 601914
- EAN: 9359668000510
- MPN: NLR-S034
460.30€
Без налога: 380.41€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 890.00 мм |
| Gross height (mm) | 485.00 мм |
| Gross width (mm) | 690.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 7000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 700.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 7.70 кг |
| Volume (m3) | 0.30 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3 шт. |
| Gross weight | 35.90 кг |
| Net weight | 28.20 кг |
| Producer product name | NLR-S034 |
| Producer product family | Go Kart Plus |
| Цвет товара | Black |
| Особые свойства | Supported Height: 110cm–200cm or 3’7″–6’7″; Supported Max Waist Size: 40 inches; Supported Max Weight: 130kg; Compatible with wide range of wheels and pedals, including Thrustmaster, Logitech, Fanatec and Moza Racing |