Next Level Racing Go Kart Plus | NLR-S034 | Black
- Preces kods: 601914
- EAN: 9359668000510
- MPN: NLR-S034
460.30€
Bez nodokļa: 380.41€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 890.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 7000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.70 kg |
| Volume (m3) | 0.30 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3 pcs |
| Gross weight | 35.90 kg |
| Net weight | 28.20 kg |
| Producer product name | NLR-S034 |
| Producer product family | Go Kart Plus |
| Produkta krāsa | Black |
| Īpašās funkcijas | Supported Height: 110cm–200cm or 3’7″–6’7″; Supported Max Waist Size: 40 inches; Supported Max Weight: 130kg; Compatible with wide range of wheels and pedals, including Thrustmaster, Logitech, Fanatec and Moza Racing |