Next Level Racing Motion Platform | Black
- Код товара: 601918
- EAN: 9359668000008
- MPN: NLR-M007
3 164.04€
Без налога: 2 614.91€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Motion Platform |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 560 мм |
| Gross height (mm) | 370 мм |
| Gross width (mm) | 260 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 500.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.053872 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 28.00 кг |
| Net weight | 25.00 кг |
| Вес | 21.7 гр. |
| Особые свойства | Power Source: 4A/115VAC/60Hz, 2A/230VAC/50Hz; Power supply: 321W; Max Weight on the product: 250 Kg |