Next Level Racing Motion Platform | Black
- Preces kods: 601918
- EAN: 9359668000008
- MPN: NLR-M007
3 164.04€
Bez nodokļa: 2 614.91€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Motion Platform |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.053872 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 28.00 kg |
| Net weight | 25.00 kg |
| Svars | 21.7 g |
| Īpašās funkcijas | Power Source: 4A/115VAC/60Hz, 2A/230VAC/50Hz; Power supply: 321W; Max Weight on the product: 250 Kg |