Next Level Racing Universal Seat Brackets | NLR-A017 | Black
- Код товара: 601919
- EAN: 716715143733
- MPN: NLR-A017
104.19€
Без налога: 86.11€
| Производитель | Next Level Racing |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 490.00 мм |
| Gross height (mm) | 140.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 126 шт. |
| Gross weight | 7.50 кг |
| Net weight | 6.50 кг |
| Producer product name | NLR-A017 |
| Producer product family | Universal Seat Brackets |
| Особые свойства | Constructed with 5mm carbon steel with 84 adjustment option for multiple seating positions; Compatible with most major side mount seats |