Next Level Racing Universal Seat Brackets | NLR-A017 | Black
- Preces kods: 601919
- EAN: 716715143733
- MPN: NLR-A017
104.19€
Bez nodokļa: 86.11€
| Ražotājs | Next Level Racing |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 126 pcs |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Net weight | 6.50 kg |
| Producer product name | NLR-A017 |
| Producer product family | Universal Seat Brackets |
| Īpašās funkcijas | Constructed with 5mm carbon steel with 84 adjustment option for multiple seating positions; Compatible with most major side mount seats |