Outwell Petrel | Cool bag | 20 L
- Код товара: 602010
- EAN: 5709388157980
- MPN: 590246
18.44€
Без налога: 15.24€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Емкость | 20 л |
| Producer product name | Petrel |
| Gross depth (mm) | 230.00 мм |
| Gross height (mm) | 250.00 мм |
| Gross width (mm) | 380.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 16.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 79 шт. |
| Gross weight | 0.47 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Producer product family | Cool bag |
| Материал | 300D polyester, PEVA lining |
| Цвет товара | Blue |
| Размер | 38 x 23 x 25 см |