Outwell Petrel | Cool bag | 20 L
- Preces kods: 602010
- EAN: 5709388157980
- MPN: 590246
18.44€
Bez nodokļa: 15.24€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Kapacitāte | 20 L |
| Producer product name | Petrel |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 79 pcs |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Net weight | 0.45 kg |
| Producer product family | Cool bag |
| Materiāls | 300D polyester, PEVA lining |
| Produkta krāsa | Blue |
| Size | 38 x 23 x 25 cm |