Outwell | Gas Stove | Etna Solo
- Код товара: 602015
- EAN: 5709388165053
- MPN: 651355
27.67€
Без налога: 22.87€
| Производитель | Outwell |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DK |
| Producer product name | Etna Solo |
| Gross depth (mm) | 332.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 276.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 432.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 108.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.54 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90 шт. |
| Gross weight | 1.84 кг |
| Net weight | 1.30 кг |
| Другие особенности | Gas consumption: 160g/h |
| Источник тепла | MSF-1A Butane Cartridge |
| Producer product family | Gas Stove |
| Выходная мощность | 2200 Вт |
| Количество конфорок | 1 |
| Материал | Stainless steel/Steel |