Outwell | Gas Stove | Etna Solo
- Preces kods: 602015
- EAN: 5709388165053
- MPN: 651355
27.67€
Bez nodokļa: 22.87€
| Ražotājs | Outwell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DK |
| Producer product name | Etna Solo |
| Gross depth (mm) | 332.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 276.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 432.00 g |
| Plastic (No PET) | 108.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90 pcs |
| Gross weight | 1.84 kg |
| Net weight | 1.30 kg |
| Citas funkcijas | Gas consumption: 160g/h |
| Siltuma avots | MSF-1A Butane Cartridge |
| Producer product family | Gas Stove |
| Izejas jauda | 2200 W |
| Degļu/gatavošanas zonu skaits | 1 |
| Materiāls | Stainless steel/Steel |