Nanoleaf Pegboard Desk Dock, White | 15 W | RGB
- Код товара: 602099
- EAN: 4895263604630
- MPN: NL7602K0001A023
70.99€
Без налога: 58.67€
| Производитель | Nanoleaf |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 141.00 мм |
| Gross height (mm) | 345.00 мм |
| Gross width (mm) | 46.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 40.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 386 шт. |
| Gross weight | 0.77 кг |
| Net weight | 0.63 кг |
| Другие особенности | Color zones: 10 zones per meter; Resolution: 30 LEDs per meter |
| Возможность затемнения | Yes |
| Producer product name | Pegboard Desk Dock, White |
| Life time | 25000 ч |
| Цвет света | RGB |
| Мощность | 15 Вт |
| Световой поток | Up to 50 лм |
| Класс защиты | IP20 |