Nanoleaf Pegboard Desk Dock, White | 15 W | RGB
- Preces kods: 602099
- EAN: 4895263604630
- MPN: NL7602K0001A023
70.99€
Bez nodokļa: 58.67€
| Ražotājs | Nanoleaf |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 141.00 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 386 pcs |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Net weight | 0.63 kg |
| Citas funkcijas | Color zones: 10 zones per meter; Resolution: 30 LEDs per meter |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Producer product name | Pegboard Desk Dock, White |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Gaismas krāsa | RGB |
| Jauda | 15 W |
| Gaismas plūsma | Up to 50 lm |
| Aizsardzības klase | IP20 |