MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC | MSI
- Код товара: 602134
- EAN: 4711377341394
- MPN: GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC
516.37€
Без налога: 426.75€
| Производитель | MSI |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 270.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 51.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.45 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 305 шт. |
| Gross weight | 1.22 кг |
| Net weight | 0.77 кг |