MSI GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC | MSI
- Preces kods: 602134
- EAN: 4711377341394
- MPN: GeForce RTX 5060 Ti 8G GAMING TRIO OC
516.37€
Bez nodokļa: 426.75€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 51.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 305 pcs |
| Gross weight | 1.22 kg |
| Net weight | 0.77 kg |