OnePlus 22.5W Magnetic Ring Power Bank | 10000 mAh | Black
- Код товара: 603189
- EAN: 6921815630159
- MPN: 5411100022
32.97€
Без налога: 27.25€
| Производитель | OnePlus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 134.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2778 шт. |
| Gross weight | 0.36 кг |
| Net weight | 0.26 кг |
| Цвет товара | Black |
| Емкость батареи | 10000 мА·ч |
| Producer product name | 22.5W Magnetic Ring Power Bank |