OnePlus 22.5W Magnetic Ring Power Bank | 10000 mAh | Black
- Preces kods: 603189
- EAN: 6921815630159
- MPN: 5411100022
32.97€
Bez nodokļa: 27.25€
| Ražotājs | OnePlus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 134.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2778 pcs |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.26 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | 22.5W Magnetic Ring Power Bank |
| Baterijas performance | 10000 mAh |