Roborock Robot Lawn Mower Garage for Q1, S1, Z1 series
- Код товара: 603500
- EAN: 6978830020168
- MPN: 6978830020168
147.14€
Без налога: 121.60€
| Производитель | Roborock |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 445 мм |
| Gross height (mm) | 818 мм |
| Gross width (mm) | 674 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30 гр. |
| Plastic (No PET) | 70 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Volume (m3) | 0.24534274 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 4.3 кг |
| Net weight | 4.2 кг |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Garage for Q1, S1, Z1 series |