Roborock Robot Lawn Mower Garage for Q1, S1, Z1 series
- Preces kods: 603500
- EAN: 6978830020168
- MPN: 6978830020168
147.14€
Bez nodokļa: 121.60€
| Ražotājs | Roborock |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 818 mm |
| Gross width (mm) | 674 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.24534274 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 4.3 kg |
| Net weight | 4.2 kg |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Garage for Q1, S1, Z1 series |