Roborock PreciEdge Module for 2WD Q1 and S1 series, Black
- Код товара: 603502
- EAN: 6978830020014
- MPN: 6978830020014
98.08€
Без налога: 81.06€
| Производитель | Roborock |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 154 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 260 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400 гр. |
| Plastic (No PET) | 71 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.471 кг |
| Volume (m3) | 0.0056056 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.264 кг |
| Net weight | 0.793 кг |
| Producer product name | PreciEdge Module for 2WD Q1 and S1 series, Black |