Roborock PreciEdge Module for 2WD Q1 and S1 series, Black
- Preces kods: 603502
- EAN: 6978830020014
- MPN: 6978830020014
98.08€
Bez nodokļa: 81.06€
| Ražotājs | Roborock |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 154 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 71 g |
| Tare weight (kg) | 0.471 kg |
| Volume (m3) | 0.0056056 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.264 kg |
| Net weight | 0.793 kg |
| Producer product name | PreciEdge Module for 2WD Q1 and S1 series, Black |