Roborock PreciEdge Module for AWD Z1 series, Black
- Код товара: 603503
- EAN: 6978830020038
- MPN: 6978830020038
147.14€
Без налога: 121.60€
| Производитель | Roborock |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 163 мм |
| Gross height (mm) | 244 мм |
| Gross width (mm) | 135 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.501 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 430 гр. |
| Plastic (No PET) | 71 гр. |
| Gross weight | 1.425 кг |
| Net weight | 0.924 кг |
| Producer product name | PreciEdge Module for AWD Z1 series, Black |