Roborock PreciEdge Module for AWD Z1 series, Black
- Preces kods: 603503
- EAN: 6978830020038
- MPN: 6978830020038
147.14€
Bez nodokļa: 121.60€
| Ražotājs | Roborock |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 163 mm |
| Gross height (mm) | 244 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.501 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 430 g |
| Plastic (No PET) | 71 g |
| Gross weight | 1.425 kg |
| Net weight | 0.924 kg |
| Producer product name | PreciEdge Module for AWD Z1 series, Black |