Philips 75MLED920/12 75" (189cm) 4K QD MiniLED Ambilight TV | Philips
- Код товара: 603670
- EAN: 8718863048603
- MPN: 75MLED920/12
1 206.73€
Без налога: 997.30€
| Производитель | Philips |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 1113.00 мм |
| Gross width (mm) | 1879.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 7800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 790.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 8.59 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.40 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4 шт. |
| Gross weight | 32.20 кг |
| Net weight | 23.61 кг |